5 Березня, 2025
Головна » “Сірого” генерала Закарпаття Колесника виводять на світло – ЗМІ

“Сірого” генерала Закарпаття Колесника виводять на світло – ЗМІ


Завдяки широкому суспільному розголосу, діяльністю головного поліцейського регіону вже зайнялися представники антикорупційних  органів. В суспільстві вимагають відсторонення Ярослава Колесника від посади на час розслідування.

Причетні до ситуації твердять, шо з призначенням Колесника на пост начальника ГУНП потік контрабанди посилився, а масштаби зловживань та злочинності значно зросли. Тему поліцейського свавілля та криміналу на Закарпатті дуже активно підхопили в суспільстві. Як говорять експерти, там справді ситуація виходить за всі межі. Про це повідомляє Парламент UA.

Завдяки лояльному колективу привезених з собою підлеглих, генералу Ярославу Колеснику, як твердять, вдається керувати в ручному режимі всі ринком сірих послуг прикордонного регіону. А також стежками втікачів від повісток, – зазначає політолог Олексій Голобуцький.  – І залізною рукою тримати підприємців регіону за майно, здоров’я і навіть життя.

Останнім часом в регіоні активно задіяно каральний механізм екстреної мобілізації неугодних генералу Колеснику  людей та відправлення їх без підготовки “на нуль”. Місцеві жителі вимагають відсторонити “сірого” генерала Закарпаття від настільки “ефективної та продуктивної” роботи на своєму посту. Як мінімум, на час розслідування. І вжити невідкладних рішучих дій щодо відновлення справедливості та правопорядку на Закарпатті.