31 Березня, 2025
Головна » Келлог заявив, що рф не піде з окупованих територій України

Келлог заявив, що рф не піде з окупованих територій України


росія не відмовиться від контролю над окупованими територіями України, але юридично вони не належать Москві. Це створює складну ситуацію, яка вимагатиме подальших переговорів.

Про це заявив спецпосланець президента США Дональда Трампа Кіт Келлог в інтерв’ю для Fox News.

Він зазначив, що рф фактично контролює Луганську область, але Донецьку, Запорізьку та Херсонську – лише частково. Це своєю чергою викликає питання.

Виникає питання: який вигляд матиме ситуація надалі? Якими є реальні територіальні досягнення?, – задався питанням Келлог.

Спеціальний посланець наголосив, що незалежно від того, як завершиться війна, важливо відрізняти фактичний контроль від юридичного. росія продовжує утримувати окуповані території та не має наміру їх залишати, однак з правової точки зору ці землі залишаються українськими.

Тут слід розрізняти поняття де-факто і де-юре. Де-факто означає, що вони фізично контролюють ці території та не збираються їх залишати. Однак де-юре їхня анексія не є завершеною, адже міжнародна спільнота не визнає ці землі частиною росії. Саме такі складні питання ще належить обговорити, — зазначив представник команди Трампа.

За словами Келлога, для пошуку політичного рішення важливо зрозуміти позиції обох сторін і знайти компроміс, який хоча б частково задовольнить як Україну, так і росію. Водночас він підкреслив, що жодна зі сторін не досягне всіх своїх вимог.

Я думаю, що нам потрібно отримати те, що можна назвати технічним завданням. Чого хочуть українці? Чого хочуть росіяни? Потім варто звести ці позиції разом і знайти варіант, який, можливо, задовольнить обидві сторони. Але, звичайно, жодна з них не отримає всього, чого хоче, – резюмував він.