Трамп заявив, що “США можуть воювати вічно” і різко висловився про Зеленського
Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати мають практично необмежений запас найкращої у світі зброї і можуть вести війну “вічно”. Про це він написав у Truth Social.
Водночас низка медіа повідомляла протилежне. Зокрема, The Wall Street Journal писав, що США поспішають завершити війну з Іраном, поки не виникли проблеми з боєприпасами.
Трамп також звинуватив свого попередника Джо Байдена у тому, що той передав президенту України сотні мільярдів доларів і “багато безкоштовної високоякісної зброї”. Водночас він заявив, що під час своєї каденції відновив американську армію і продовжує це робити.
Окремо Трамп назвав Володимира Зеленського Фінеасом Барнумом — американським шоуменом XIX століття, організатором одного з найвідоміших бродячих цирків, який, за словами президента США, “міг продати все що завгодно”.