23 Січня, 2025
Головна » У політичних елітах росії почався розкол через відносини з Китаєм – ЗМІ

У політичних елітах росії почався розкол через відносини з Китаєм – ЗМІ


У політичних елітах росії почався через відносини з Китаєм. Про це повідомляє Telegram-канал ВЧК-ОГПУ, близький до ФСБ рф.

Після провалу грудневих переговорів з представниками Дональда Трампа, всередині урядових кланів рф почало зростати невдоволення основною лінією стратегії президента володимира путіна та домінуючої прокитайської групи.

Став очевидним провал політики останніх двох років і неможливість вийти з війни з Україною на прийнятних для домінуючої групи умовах. Отже конфлікт з колективним Заходом продовжать на шкоду іншим групам еліт, населенню та інтересам країни.

Інші представники еліт все більше усвідомлюють “колоніальний” характер відносин з Китаєм – постачання основної частини ресурсів, що видобуваються, в Китай за собівартістю (а часом навіть нижче за собівартість, якщо враховувати вартість кредитів) та імпорт з Китаю за завищеною в 2-3 рази ціною.

Читайте також

США вивчають питання подальших постачань зброї Україні та санкцій проти рф – Трамп

По суті, все населення та бізнес рф зараз працює на забезпечення “СВО” та підживлення економіки Китаю – 50х50%, весь прибуток від російських ресурсів формується в китайській економіці.

У разі виникнення проблем при ухваленні державних рішень найвищим пріоритетом є інтереси Китаю.

Спочатку вважалося, що це тимчасовий захід, але зараз він все більше стає стратегічно постійним.

Якщо населенню росії ще можна “продавати” історію про національні інтереси, паралельно перетворюючи країну на сировинну колонію, все сильніше обмежуючи громадян у правах та знижуючи їхній рівень споживання, то з елітами такий механізм не працює.

Представники навіть найпатріотичніших, але некитайських груп, які на словах підтримують лінію кремлівського режиму, з початку 2025 року стали чітко усвідомлювати свої перспективи – неминуча втрата впливу та активів усередині країни вже у найближчі два роки.

Читайте також

Китай та Індія відмовились приймати підсанкційні російські танкери з нафтою

Після санкційних ударів США по нафтовому сектору рф і втрати надії на вихід з війни у січні 2025 року помітно активізувалися кулуарні розмови про виведення великих обсягів коштів з рф (насамперед до Азії, Сінгапуру, банку DBS), що може спровокувати прискорення банківської кризи та девальвації у рф.